wtorek, 6 lutego 2018

Grille gazowe Baron, znajdź model dla siebieOd kilku lat w ofercie firmy Broil King, kanadyjskiego producenta grilli gazowych szczególną pozycję zajmują grille Baron. Obecnie grille gazowe tej serii są najliczniej reprezentowaną grupą modeli przeznaczonych dla bardzo szerokiego kręgu odbiorców. Dzięki różnorodnym rozmiarom oraz doskonałemu wyposażeniu grille Baron znajdą swoje miejsce w każdym nawet niewielkim ogrodzie czy przydomowym patio. Ich charakterystyczną cechą jest czarny kolor kontrastujący z wykonanymi ze stali szlachetnej półkami i panelem w którym umieszczone są pokrętła zaworów.Do tej serii należy największy 5 palnikowy grill gazowy Baron 590 wyposażony w rożen, kuchenkę boczną i duży ruszt. Baron ten posiada bardzo dużą powierzchnię grillowania, którą jest gruby dwustronny ruszt żeliwny o powierzchni prawie 3600 cm2


Baron 590


Nieco mniejszy 4 palnikowy identycznie wyposażony grill Baron 490 jest obecnie najlepiej sprzedającym się grillem tej serii. Jego wyposażenie, design oraz optymalne wymiary sprawiły, że cieszy się tak dużą popularnością

Baron 490


Grill gazowy Baron 440 jest wielkością równy Baronowi 490 i chociaż nie posiada na wyposażeniu rożna obrotowego cieszy się również niemałym powodzeniem. Zadowoli szczególnie tych użytkowników dla których wyposażenie w rożen nie jest niezbędne. 

Baron 440
W tym roku do czarnej serii Broil King Baron dołącza nowy grill gazowy Baron 420 wyposażony w solidny żeliwny dwustronny ruszt składający się z 4 części. Czarna 420 to prosty o podstawowym wyposażeniu średniej wielkości grill, który nie posiada kuchenki bocznej, ani zestawu rożna obrotowego.

Baron 420

Nowością będzie również stalowa odmiana znanego i popularnego grilla Baron 490, który na naszym rynku ma już ugruntowaną pozycję. Jego stalowy odpowiednik grill gazowy Baron S490 ma pokrywę piekarnika i drzwi wykonane ze stali szlachetnej, co wyróżnia jego unikatowy design na tle dostępnych do tej pory tylko czarnych Baronów.

Baron S490

W dalszym ciągu dostępny będzie najmniejszy z tej serii, grill gazowy Baron 340. Ten 3 palnikowy model, przeznaczony jest szczególnie dla dysponujących niewielkimi powierzchniami, a którzy nie chcą rezygnować z przyjemności jaką daje grillowanie.

Baron 340


Wszystkie opisane tu grille gazowe Baron zostały zbudowane według technologii PGT, która gwarantuje najwyższe standardy grillowania. Elementy grilla tworzące System PGT (Performance Grilling Technology) czyli, wytrzymałe dwustronne ruszty żeliwne, nakładki aromatyzujące Flav-R-Wave™, nasycające aromatem grillowane potrawy, oraz 4 potężne palniki tubowe Dual-Tube™ o dużej mocy, są odpowiedzialne za jakość grillowania. Ważną częścią tego systemu są zawory Linear Flow™, które z pokrętłami Sensi Touch™ czuwają nad precyzyjną kontrolą temperatury. Elementy te zamknięte w solidnym piekarniku zamykanym podwójnie izolowaną pokrywą kwalifikują grille Baron do grona wyróżniających się na rynku.


PGT System


<<Zobacz w sklepie>>
1 komentarz :

  1. Myślę, że nikomu nie trzeba mówić ani przypominać, że https://polgrill.pl/ to świetna jakość połączona ze stylowym designem. Grille jakie są w ofercie są w stanie zainteresować nawet najbardziej wymagające osoby - coś o tym wiem. Bardzo spodobał się nam grill Baron 340 z racji tego, że posiada technologiczne rozwiązania. Zakup takiego grilla jest wydatkiem, ale na pewno jest to wydatek na długie lata. Polecam się zdecydować, jeśli ceni się jakość.

    OdpowiedzUsuń