wtorek, 7 lutego 2017

Nowości Broil King 2017grill gazowy Gem 320


Nowy grill gazowy Gem 320 wyposażony w trzy palniki tubowe i trzy aromatyzery dla zwiększenia wygody grillowania i osiągania wyjątkowego smaku przygotowywanych potraw. Piekarnik i szafka montowane są do termo nylonowego wózka wyposażonego w dwa duże koła, co z kolei zwiększa mobilność jaką posiada grill gazowy Gem 320. Opuszczane półki boczne, solidna szafka na butlę gazową zapewniająca sztywność całej konstrukcji, oraz zastosowanie tacki na tłuszcz to główne zalety nowego grilla gazowego Gem 320.


Kolejną nowością Broil Kinga jest mobilny grill gazowy Porta Chef 320 który przystosowany został do składania i częstego przenoszenia w różne miejsca grillowania. Grill Porta Chef 320 posiada trzy palniki tubowe i aromatyzery polepszające jakość grillowania i ułatwiające obsługę. Jednak zamiast szafki pod grillem są tu cztery wyjmowane stabilne nogi, na których osadzony jest korpus i piekarnik grilla. Składane półki boczne i budowa piekarnika grilla Porta Chef 320 pozwala na maksymalne zmniejszenie wymiarów grilla i złożenie go do rozmiarów umożliwiających przenoszenie i przewożenie wykorzystując do tego uchwyt rączki piekarnika. Ponowne zmontowanie grilla i przygotowanie do użytkowania jest bardzo proste i będzie trwało najwyżej minutę.
Użytkownicy tego grilla otrzymują możliwość dokupienia do grilla wózka i używania go w wersji Porta Chef 320 z wózkiem. Stabilny wózek wyposażony jest w dwa duże koła i podpórki stabilizujące dzięki którym bez składania możemy manewrować grillem np. na tarasie lub w ogrodzie.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz